Yaşam

Manu Chao, 10 yıl sonra Kalamış Yaz Festivali için Türkiye’ye geliyor

Kadıköy Belediyesi’nin 29 Ağustos’ta düzenlediği Kalamış Yaz Festivali’nde dünyaca ünlü sanatçı Manu Chao sahne alacak. Chao’nun Kalamış’taki konserinin biletleri bugün satışta.

Kadıköy Belediyesi, her yıl yaz aylarına damgasını vuran Kalamış Yaz Festivali’nde bu yıl dünyaca ünlü bir sanatçıyı ağırlayacak. Dünya müziğinin kült ismi Manu Chao, 10 yıllık aradan sonra Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Kalamış Yaz Festivali için İstanbul’a geliyor. Son yıllarda dünyanın birçok ülkesinden gelen konser tekliflerini geri çeviren Manu Chao, Kalamış Yaz Festivali kapsamında 10 yıl aradan sonra Türkiye’ye dönüyor. 29 Ağustos Salı günü saat 21.00’de Kalamış Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilecek konserin biletleri online platformlarda satışa çıktı. İstanbul’da sevenleriyle buluşmak için gün sayan Manu Chao, 29 Ağustos’ta Kalamış’ta müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Festival 10 Eylül’e kadar sürecek.

Kadıköy Belediyesi tarafından 7 Temmuz’da Kalamış Atatürk Parkı’nda başlatılan Kalamış Yaz Şenliği ikinci ayına girdi. Pahalı sanatçıların sahne alacağı konserler ve sinema tarihine damgasını vuran çok özel sinema salonları ile Kalamış’ta bayram coşkusu ağustos ayında da tüm hızıyla devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu